Заповніть анкету та ми допоможемо Вам обрати теплообмінник

Теплообмінники пластинчасті. Теплові пункти

teploob-razbornyi-min

Пластинчастий розбірний теплообмінник

Основою пластинчастого розбірного теплообмінника є пакет теплопередаючих пластин, розміщений між нерухомою та рухомою плитами, стягнутий шпильками. Ми розраховуємо та виробляємо теплообмінники. Ви можете придбати теплообмінник за доступною ціною у нас.

free-flow-min

Теплообмінник FREE-FLOW

Теплообмінник FREE-FLOW має спеціально розроблені відкриті канали, в яких відсутні контакти сусідніх пластин один з одним. Такий тип каналу дозволяє ширококанальному теплообміннику довго працювати з в’язкими середовищами в цукровій, спиртовій, нафтовій, харчовій, целюлозно-паперовій промисловості та ін.

pajannyi-min

Пластинчастий паяний теплообмінник

У паяному пластинчастому теплообміннику нержавіючі пластини спаяні між собою міддю або нержавіючою сталлю у вакуумній печі. Є компактними та легкими. Застосовуються в холодильній техніці, в побутових котлах та промисловості для нагрівання, охолодження та конденсації.

komplektujushie-min

Комплектуючі теплообмінника

Мінімальні терміни постачання пластин та ущільнень до пластинчастого теплообмінника обумовлені тим, що вони завжди є на складі. Оригінальні комплектуючі та їхня висока якість забезпечують надійність роботи обладнання. Матеріал пластин: нержавіюча сталь AISI 316L, TITAN, SMO 254, ALLOY C276 та ін.

ipt-min

Індивідуальний тепловий пункт

Індивідуальний тепловий пункт (ІТП) є високоефективним обладнанням заводської збірки, що служить для автоматизованого регулювання систем опалення та гарячого водопостачання, а також інших технологічних процесів (парове опалення, системи вентиляції та ін.)

uslugi-min

Обслуговування пластинчастих теплообмінників

Фахівці «Тепло-Поліс» виробляють весь спектр робіт з сервісного обслуговування пластинчастих теплообмінників, а саме: діагностика несправностей, очищення, ремонт, модернізація, а також видача рекомендацій щодо обслуговування пластинчастого теплообмінника.

ПРО НАШУ КОМПАНІЮ

Підприємство “Тепло-Поліс” вирішує завдання, пов’язані з процесами нагрівання та охолодження. Ми розраховуємо і виробляємо пластинчасті теплообмінники , індивідуальні теплові пункти , теплообмінники FREE FLOW та теплообмінники для харчової промисловості ( охолоджувачі , нагрівачі , рекуператори та пастеризатори ).

Нашими замовниками є монтажні та торгові організації, промислові підприємства, заводи та фабрики, підприємства житлово-комунального сектору та теплові мережі, підприємства харчової промисловості та інші. Ми поставляємо ІТП для систем опалення та ГВП у багатоповерхові житлові будинки. Наші досвід та знання дозволяють купити теплообмінник та ІТП, що оптимально підходить під запити замовника.

Переваги, які допомагають нам досягати успіху на ринку з 2004р.

  • якість (у виробництві теплообмінників використовуємо лише європейські комплектуючі), що впливає на довговічність та надійність роботи обладнання;
  • швидке та оптимальне вирішення важких інженерних завдань, пов’язаних з теплообміном (стандартні завдання-протягом дня, складні-до тижня);
  • індивідуальний підхід до кожного замовника;
  • прийнятна вартість обладнання.

ІНФОРМАЦІЯ

Пластинчастий теплообмінник

Пластинчатый теплообменник по способу передачи тепла является скоростным рекуперативным теплообменником, где рабочие среды разделены теплопроводной стенкой (пластиной). Конструктивно они делятся на: разборные, паяные, сварные.

Підпишіться на новини та акції нашої компанії

X